Виховання у сім’ї як першооснова розвитку дитини як особистості
| Категория реферата: Рефераты по педагогике
| Теги реферата: диплом купить, курсовые работы бесплатно
| Добавил(а) на сайт: Лобза.
Предыдущая страница реферата | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
75.
21. Сухомлинский В.А. "Лист до сина" – М: Освіта., 1987.
22. Хямяляйнен Ю. Воспитание родителей. – М., 1993. – С. 98-102.
ДОДАТОК
(матеріали АОСРЦ для дітей і підлітків (з притулку))
КОМПЛЕКСНЕ ЗАНЯТТЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ІГРОТЕРАПІЇ «ШЛЯХ У КАЗКУ»
Задачі:
1. Зняти втому, тривожність, мовні і м'язові затиски;
2. Відробити позитивна взаємодія дітей один з одним;
3. Розвити уява, координації рухів і кінетичні відчуття.
Мета: корекція емоційно-психологічної напруги (тривожності, страхів, неврозів), мотивації подолання внутрішнього конфлікту, реальних і бажаних можливостей.
Хід заняття:
1. Підготовчий етап. Введення в ігрову ситуацію. Ведуча зустрічає дітей.
Обговорюються правила поведінки в Казковій країні.
2. Ритуал входження в Казку. Символічний перехід зі світу реального у світ казки. Гра «Чарівна паличка». Ведуча за допомогою «чарівної палички»
«перетворюється» у Добру чарівницю, а діти виявляються в Казковій країні.
(Паж.)
3. Ігротерапія: а) Гра «Як будемо подорожувати?» запрошення хлопчика-пажа. Діти стають
один за одним. Паж стає першим і задає груповий алгоритм (потяг, літак, машина і т.д.) б) Гра «Зачароване поле» (гарячий пісок – сніг – зелена трава – опалі
листи – болото – чиста калюжа, струмок – голки – теплі камені) в) Гра «Тунель» (Діти по одному переборюють «тунель»). г) Гра «Перебори гору». (Діти за підтримкою ведучих долають
перешкоди). д) Впр. «Дрімучий ліс» Діти долають «уявлювані джунглі». е) Гра «Зустріч з Марьей-Искусницей» (Марья-Искусница загадує загадки
і пальчикові ігри з речитативом). ж) Етюд «Озеро». (Діти переправляються через озеро, показуючи, як вони
вміють плавати) з) По стрічечках-доріжках у «Країну Дзеркал»
1) Робота з піктограмами;
2) Вірш про язичок. и) Гра «Чарівна галявина». Діти заходять на ковдру. Після дотику
«чарівної палички» вона перетворюється в «чарівну галявину». Діти натягають
ковдру на відстані 10-15см. від статі. Чарівниця пропонує дітям по одному
побувати на такій «галявинці». Один чи два учасники одержують можливість
«стати бутоном і покачатися на хвилях». к) Етюд «Рожева хмара». Діти сідають на галявинку, закривають ока, слухають музику. У цей час зверху їх накривають рожевою тюлью. Діти
відкривають очі, торкаються до «хмари». Хмара перетворюється в рожеве
багаття радості, щастя, успіху. л) Гра «Чарівні камінці». Добра чарівниця говорить про те, що подорожі
по Казковій країні закінчуються, і кожен учасник у цій країні може взяти на
пам'ять 3 чарівні камінці: один – для себе, другий – для близької людини, третій – для нашого Центру. Потрібно загадати бажання для кожного камінця.
Діти по стрічковим доріжка йдуть за чарівними камінцями». Психологи
відзначають за місцями вибір один по одному дітей. (1,2,3). м) Етюд «Танець радості». Повернення з Чарівної країни. Добра
чарівниця доторкається паличкою до дітей. н) Вихід з казки. Висновок. Діти під музику виходять із залу.
-----------------------
[1] Таку родину прийнято називати нуклеарною (від лат. ядро); у її склад входять чоловіки та їхні діти (И.М.Майдиков).
[2] У 1995 році немовлята склали 9,3 на одну тисячу населення, у 1996 -
9,0; у 1997-8 немовлят.
[3] Хямяляйнен Ю. Воспитание родителей. -М.. 1993.-С. 98-102.
Скачали данный реферат: Klim, Spiridon, Jagutkin, Дюженков, Малафеев, Косма.
Последние просмотренные рефераты на тему: персонал диплом, сочинение рассказ, курсовая работа по менеджменту, море реферат.
Категории:
Предыдущая страница реферата | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12